נוסעים בטיסה

חיפוש טיסה בזול
טיסה היא המרכיב העיקרי ולרוב היקר ביותר בארגון החופשה, לפחות כך היה לפני שהתחילה מגמת טיסות הלואו קוסט בישראל. עם חתימת הסכם "שמים פתוחים" בישראל נחשפו גם הישראלים לאפשרות לטוס לחו"ל במחירים זולים ואפילו זולים מאוד.
אומנם הטיסות ברוב חברות הלואוקוסט נעדרות שירותים שונים כמו ארוחות, מזוודות לבטן המטוס , מושבים מרווחים ועוד. אך האפשרות לטוס בזול ליעדים שונים בחו"ל קורצת ללא מעט נוסעים. כך למשל תוכלו למצוא אפילו טיסות ב5 יורו לפאפוס שבקפריסין, כפי שעשתה חברת ריינאייר בתקופת הבלאק פריידי.

על מנת להנות ממחירים מוזלים, מומלץ ברוב הפעמים, לבצע את הזמנת טיסות הלואוקוסט זמן רב לפני וזאת כדי להשיג את המחיר הטוב ביותר. כמובן שאפשר גם לנסות ולהשיג טיסות ברגע האחרון.

אתרים מומלצים לחיפוש טיסות

לוגו סקייסקאנרסקייסקאנר הוא אחד ממנועי חיפוש הטיסות האהוב עלינו ביותר. במנוע תוכלו למצוא טיסות מוזלות לכל יעד שתרצו. בין אם מדובר בטיסות לואוקוסט או בטיסה רגילה.

לוגו cheapoairCheapOair הוא מנוע חיפוש טיסות שלא פעם אפשר למצוא בו טיסות במחירים מפתיעים.

לוגו KIWI – מנוע החיפוש קיווי, או בשמו הרישמי Skypicker הוא מנוע חיפוש נוח ופשוט, בו תוכלו למצוא טיסות מוזלות בחיפוש רגיל או על גבי מפה.

Jetradar לוגוג'ט ראדר הוא מנוע חיפוש נוח ומתקדם המאפשר חיפושים מורכבים במחירים נוחים

לוגו חוליוחוליו אתר המתאים במיוחד למי שמתכנן חופשה בדקה ה90, תוכלו למצוא בו לא פעם טיסות במחירים מצחיקים במיוחד

לוגו גרופוןגרופון אומנם איננו מנוע חיפוש אבל בהחלט ניתן למצוא בו לא פעם, דילים ומבצעים מיוחדים בכל הקשור לטיסות וחופשות בחו"ל.

מלבד מנועי החיפוש, תוכלו כמובן לחפש ישירות באתרי חברות הלואוקוסט.
גלילה למעלה