טיסות לואו קוסט

כל מה שצריך לדעת על טיסות הלואו קוסט

חיפוש באתר

חיפוש טיסות דרך Skyscanner

השוואת מחירי מלונות

Booking.com
חברות לפי שדות תעופה בארץ
חברות תעופה לפי יעדים נבחרים

המדריך המלא לטיסות עם חברת ריינאייר

מידע כללי, מדיניות כבודה טיפים ועוד.

לוגו חברת ריינאייר

מידע כללי על חברת ריינאייר - Ryanair

הנהלת החברה
אירלנד
אתר אינטנרט
מספר טלפון
+44-1279358395
יצירת קשר

חברת ריינאייר (Ryanair) היא חברת תעופה לואו-קוסט פופולרית אשר הוקמת בשנת 1984 ומפעילה טיסות בין ישראל ליעדים רבים באירופה בין היעדים הפופולאריים ניתן למצוא את פאפוס שבקפריסין, ממינגן ובאדן באדן שבאזור היער השחור, בודפשט שבהונגריה, ברלין שבקרבת הרי ההרץ שבגרמניה ועוד.

החברה מציעה לרוב מחירי כרטיסים זולים אך גובה תשלומים נוספים עבור שירותים כמו כבודה לבטן המטוס והזמנת מושבים. הבנת מדיניות הכבודה, המגבלות והתשלומים של Ryanair חיונית על מנת להימנע מעלויות בלתי צפויות בעת טיסה.

שימו לב: במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר עם חברת ריינאייר, כדאי לדעת ששיחות הטלפון למוקד השירות מתבצעות בשפה האנגלית ובעלות נוספת ועל כן אנו ממליצים לנסות קודם את אחת האפשרויות החינמיות ליצירת קשר דוגמת הצא'ט שבאתר הרשמי.

מדיניות כבודה
מדיניות הכבודה בחברות הלואוקוסט יכולה להיות די טריקית ולהפוך את עלות הטיסה הזולה ליקרה יותר עד ללא כדאית. כדי להימנע מעלויות מיותרות מצורף מדריך וטיפים לטיסה עם חברת ריינאייר

שימו לב: כל המידות והמידע המפורט בדף זה נלקחו מאתר חברת התעופה. אנו עושים כל מאמץ על מנת שהמידע באתר יהיה המידע העדכני ביותר. עם זאת חברות התעופה משנות מעת לעת את מדיניות הכבודה שלהן ולכן מומלץ מאוד להתעדכן ולוודא את מדיניות הכבודה העדכנית ביותר באתר החברה, בכל מקרה הנהלת האתר לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת במידה ומדיניות הכבודה הרישמית תיהיה שונה מהמצויין בדף זה. מדיניות הכבודה המלאה והמעודכנת באתר החברה

מדיניות כבודת היד בחברת ריינאייר: מידות, משקלים ומידע נוסף

רשימת הפריטים אותם ניתן לקחת ככבודת יד (Cabin Baggage) ללא עלות נוספת, בכרטיס הבסיסי ביותר הנמכר בחברה.

סוגי כבודת יד בטיסה
כבודת יד
פריט אישי
האם ניתן לקחת ללא עלות?
מידות מותרות

אורך: 40 ס"מ
רוחב: 20 ס"מ
עומק: 25 ס"מ

מגבלת משקל
אין מגבלת משקל
הערות

את תיק היד ניתן להעלות איתכם לבטן המטוס (כל עוד הוא יכול להידחס מתחת למושב שלפני הנוסע.)

הערות נוספות:
  • כל מי שרכש כרטיס טיסה בסיסי בריינאייר יכול לקחת איתו פריט אישי אחד ללא חיוב (תיק יד / גב) במידות המותרות המצויינות למעלה.
  • כל מי שרכש כרטיס פריוריטי (כרטיס משודרג) יוכל להביא איתו 2 פריטים (1 תיק יד במידות 40X20X25 ס"מ ו-1 טרולי קטן עד 10 ק”ג במידות 55X40X20 ס"מ), התיק והטרולי יוכלו לעלות איתכם לתא הנוסעים במקום להישלח לבטן המטוס, בנוסף כרטיס פריוריטי מאפשר לכם לקבל קדימות העלייה למטוס.
  • במידה ואתם לא מעוניינים לרכוש כרטיס פריוריטי אך עדין מעוניינים בטרולי במשקל 10 ק"ג, תוכלו לרכוש אפשרות להביא טרולי שכזה (עד 10 ק”ג במידות 55X40X20 ס"מ) תחת ניהול ההזמנה שלכם. שימו לב כי במקרה שכזה הטרולי יישלח לבטן המטוס מדלפק הצ’ק אין ולא תוכלו להעלות אותו איתכם לתא הנוסעים.
 • מהו כרטיס פריוריטי? – כרטיס פריוריטי מאפשר לנוסעים לעלות ראשונים למטוס, להביא איתם 2 פריטים (תיק יד וטרולי קטן) ובנוסף מאפשר להם להעלות איתם את הטרולי לתא הנוסעים.
  במידה ואתם מעוניינים בכרטיס שכזה מומלץ מאוד לרכוש אותו כבר במהלך הזמנת הטיסה שכן אז העלות תיהיה זולה יותר מאשר הוספת פריוריטי לאחר הזמנת הטיסה.
 • שימו לב: כל המידות המצויינות כוללות גלגלים, ידיות וכיסים.

מספר דגשים למי שביצע הזמנה דרך ריינאייר

 • במידה והזמנתם טיסה דרך חברת ריינאייר, ובתוך 3 שעות מצאתם טיסה זולה יותר, ריינאייר מתחייבת לשלם לכם את ההפרש ובנוסף תעניק לכם 5 אירו כהטבה לטיסה הבאה.
 • החברה מתחייבת לדיוק של 90% במועדי הטיסה.
 • החברה מתחייבת לתמיכה של 24/7 ולמענה בתוך 2 דקות.
 • במידה וביצעתם הזמנה, תוכלו לשנות אותה בתוך 48 שעות וללא חיוב.
 • במידה ואתם טסים די הרבה במהלך השנה עם חברת ריינאייר תוכלו לשלם תשלום חד פעמי של 199 אירו ולקבל את האפשרות להושבה, מעבר מהיר ופריוריטי למשך כל השנה.


מדיניות כבודה אשר נשלחת לבטן המטוס בחברת ריינאייר: מידות, משקלים ומידע נוסף

רשימת הפריטים אותם ניתן לשלוח לבטן המטוס (Baggage Allowance או Checked Baggage) במרבית המקרים כבודה זו דורשת תשלום נוסף או כרטיס משודרג. פרטים מלאים ניתן למצוא באתר הרישמי של החברה.

כבודת יד
מידות מותרות

גובה: 119 ס"מ, רוחב: 119 ס״מ ,עומק: 80 ס״מ

מגבלת משקל
משקל מזוודה סטנדרטית היא עד למשקל של 20 ק"ג.
כמות מזוודות לנוסע
כמות המזוודות המותרת לנוסע היא עד 3 יחידות
הערות
 • הוספת כבודה לבטן המטוס במהלך הזמנת הטיסה אמורה לעלות בסביבות ה25 אירו, הזמנת הכבודה לאחר הזמנת הטיסה אמורה לנוע סביב ה40 אירו, לכן במידת הצורך, מומלץ להוסיף את הכבודה לבטן המטוס כבר בשלב הזמנת הטיסה עצמה.
 • שימו לב: במידה ולא רכשתם כרטיס פריוריטי תוכלו לרכוש בנוסף למזוודה במשקל 20 ק"ג גם אפשרות לטרולי קטן עד 10 ק"ג  במידות 55X40X20 ס"מ, כפי שמוסבר בחלק העליון, טרולי זה אשר יירכש שלא במסגרת הפריוריטי ישלח גם הוא לבטן המטוס.
טיסה עם ילדים
הנחיות מיוחדות ורשימת הפריטים אותם ניתן לקחת בכל הנוגע לטיסה עם ילדים / תינוקות

כאשר אתם טסים עם ילדים / תינוקות בחברת ריינאייר, קיימות מספר הנחיות שכדאי לשים דגש לגביהם:

 • תינוק בחברת ריינאייר הוא כל מי שמתחת לגיל שנתיים.
 • מומלץ להזמין מקומות ישיבה מראש וזאת על מנת לוודא שתוכלו לשבת בסמוך לילד.
 • אימהות מניקות יכולות להניק את תינוקם בטיסה בכל זמן וללא הגבלה.
 • במידה ואתם טסים עם תינוק או ילד תוכלו לקחת עימכם שני פריטים ללא חיוב: כאשר אחד הפריטים יהיה עגלה לתינוק, עגלת תאומים או טיולון ובנוסף מושב בטיחות, בוסטר או עריסה
 • בנוסף תוכלו לקחת תיק לתינוק במשקל של על 5 ק”ג (במידות: 45x35x20 ס"מ), תיק זה הינו בנוסף לכבודה של המלווה.

ריינאייר הייתה חלק מהמהפכה בתחום התעופה באירופה, שבה הופכות חברות התעופה הזולות לשחקניות המרכזיות בשוק. היא הצליחה להביא לכך שטיסות הן זמינות יותר לקהל הרחב, והיא הפכה את הטיסה לאירופה למשהו שגם אנשים רבים יכולים להרשות לעצמם.

במהלך השנים, החברה נתקלה בביקורת רבה בגין השירות שהיא מספקת ללקוחותיה. הביקורת הייתה מגוונת וכללה טענות על כך שהחברה אינה מספקת שירות לקוחות מספק, על כך שהיא מטילה עמלות גבוהות על שירותים שונים ועל כך שהיא אינה מספקת מידע מספק לנוסעים.

עם זאת, למרות הביקורת, החברה המשיכה להתפתח ולהתרחב. היא הצליחה להשיג מחירים זולים יחסית לטיסותיה ולהציע ללקוחותיה אפשרויות רבות לטיסות באירופה. החברה הצליחה להפעיל טיסות ליעדים רבים באירופה, ובכך היא הפכה לאחת החברות המרכזיות בשוק התעופה באירופה.

בשנים האחרונות, החברה התמודדה עם תחרות גבוהה מחברות התעופה הזולות האחרות באירופה. היא הצליחה להתמודד עם התחרות הזו באמצעות הצעת מחירים זולים יותר והצעת שירותים נוספים ללקוחותיה. החברה המשיכה להתפתח ולהתרחב, והיא הצליחה להשיג מעמד חזק בשוק התעופה באירופה.

במהלך השנים, החברה הצליחה להקים בסיסים במספר מדינות באירופה, ובכך היא הצליחה להגיע ליעדים רבים ולהציע ללקוחותיה אפשרויות רבות לטיסות באירופה. החברה הצליחה להקים שותפויות עם חברות התעופה השונות באירופה, ובכך היא הצליחה להגיע ליעדים רבים ולהציע ללקוחותיה אפשרויות רבות לטיסות באירופה.

בסיום, ניתן לומר שחברת התעופה ריינאייר היא אחת החברות המרכזיות בשוק התעופה באירופה. היא הצליחה להציע ללקוחותיה אפשרויות רבות לטיסות במחירים זולים יחסית, והיא הצליחה להתמודד עם התחרות הגבוהה בשוק. החברה המשיכה להתפתח ולהתרחב, והיא הצליחה להשיג מעמד חזק בשוק התעופה באירופה.

שאלות נפוצות

+ - האם יש צורך בתשלום עבור עגלה או כסא בטיחות לתינוק?

אין צורך בתשלום נוסף, תינוקות עד גיל שנתיים זכאים לקחת שני פריטים ללא תוספת תשלום (עגלה / טיולון / כסא בטיחות) מקור

+ - האם חריגה קטנה בגודל המזוודה תיהיה משמעותית?

ההמלצה הגורפת שלנו היא לא להתחכם ולא לחרוג במידות, אומנם ייתכן ותוכלו לעבור ללא בעיה מיוחדת אך במידה ואחד מאנשי הקרקע יחליט לבדוק אתכם תצטרכו לשלם קנס מיותר.

+ - מאיזה טרמינל יוצאות הטיסות של ריינאייר?

לרוב הטיסות יוצאות מטרמינל 1, אך תמיד מומלץ להתעדכן מול לוח הטיסות של רשות שדות התעופה.

+ - האם אפשר לבטל טיסה שהוזמנה ברייאנייר?

בעיקרון לא ניתן, פה יש לך הסבר מלא על הנושא.

ביטול טיסה בחברת ריינאייר

+ - איך עורכים שינויים בהזמנה שבוצעה?

ניתן להיכנס לניהול ההזמנה באתר רייאנייר, או לחילופין ליצור איתם קשר לעדכון ההזמנה (שימו לב כיייתכן ויידרש תשלום לצורך ביצוע השינוי).

יצירת קשר עם ריינאייר

לתשומת לבכם, אתר Lowcostflight.co.il איננו מקושר לאף חברת תעופה ועל כן איננו יכולים  לתת מענה לבעיות או שינויים אשר צצות בהזמנות הטיסה (דוגמת שינוי מועד טיסה, הוספת כבודה וכו') מטרת האתר היא לפשט את נושא טיסות הלואו קוסט בדגש על נושא מדיניות הכבודה, בכל שאלה שעולה בנושא רישמי, אנא צרו קשר עם חברת התעופה עצמה לפי הפרטים המופיעים בתחילת הפוסט. בהצלחה

308 תגובות

 1. היי
  אני יכולה לקנות בושם 100 מל באתונה ולחזור איתו לישראל?

 2. קניניו כרטיסים מתל אביב ישראל לפאפוס קפריסין וחזור, ואנו מעונינים להוסיף תינוק לנסיעה.
  נשמח לדעת כמה היא עלות בשביל להוסיף תינוק (בן חצי שנה )

 3. האם ניתן לקחת טיולון מתקפל לילד בן שנתיים ובן שלוש ללא תשלום?

  1. מה המדיניות לגבי גיטרה שאפשר לשים בתא מעל מושב הנוסע,מה העלות האם אפשר לשלם לפני הטיסה

 4. שלום,

  השמנתי טיסה עם 10kg Cabin Bag , האם אני יכול לעשות להם צייק אין במקום לעלות אותם למטוס(בגלל הנוזלים)?

  תודה

 5. קניתי כרטיסים לי עם טרולי ילות של 17 דולר עבור הבת הם דרשו 63 דולר עבור מזוודה שהולכת לבטו המטוס את העלויות האלה הם מכפילים בשניים עבור טיסת חזור למרות שבחזור אנחנו חוזרות עם אל על . מה עלי לעשות?

 6. אני רוצה לעשות אוספת תיק קטן לטיסה מחר לטל אביב איך עושים את זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

לתשומת לבכם!

אתר Lowcostflight.co.il הוא אתר עצמאי ואיננו מקושר לאף חברת תעופה כלשהי.
על כן איננו יכולים לתת מענה לבעיות או שינויים אשר צצות בהזמנות הטיסה (דוגמת שינוי מועד טיסה, הוספת כבודה, דחיית טיסות וכו').
מטרת האתר היא לפשט את נושא טיסות הלואו קוסט בדגש על נושא מדיניות הכבודה.
בכל שאלה שעולה בנושא רישמי, יש ליצור קשר עם חברת התעופה עצמה על פי הפרטים המופיעים בתחילת העמוד.
בהצלחה