טיסות לואו קוסט

כל מה שצריך לדעת על טיסות הלואו קוסט

חיפוש באתר

חיפוש טיסות דרך Skyscanner

השוואת מחירי מלונות

Booking.com
חברות לפי שדות תעופה בארץ
חברות תעופה לפי יעדים נבחרים

איחוד האמירויות

איחוד האמירויות

בחודש אוגוסט 2020 נפל דבר ביחסי ישראל ומדינות המפרץ הפרסי, בחודש זה דווח כי ישראל ואיחוד האמירויות (ולאחר מכן גם בחריין) החליטו על הסכם נורמליזציה בין המדינות. עם ההסכם ההיסטורי החלו הישראלים להתעניין היעד החדש והמרשים הזה.

מדינת איחוד האמירויות או בשמה המלא "איחוד האמירויות הערביות" היא מדינה באזור המפרץ הפרסי, המדינה מורכבת מ7 אמירויות שונות כאשר המפורסמות ביותר הן אמירויות דובאי ואבו דאבי ששתיהן מהוות יעדי תיירות פופולריים מאוד. אמירות דובאי היא אמירות אשר מתפרסמת לא פעם בשיאים השונים שהיא שוברת בכל פעם מחדש, בין אם מדובר בבניין בורג' ח'ליפה הגבוה בעולם, באי המלאכותי הגדול בעולם ובשיאים נוספים שונים שהם אוהבים לשבור חדשות לבקרים.

אבו דאבי היא בירת איחוד האמירויות אשר מפורסמת במסגד הגדול שייח' זאיד ואי יאס המרכז בתחומו את פארקי השעשועים המובילים הכוללים בין הייתר את פארק פרארי, פארק וורנרברוס, פארק המים והסי וורלד של אבו דאבי

דובאי ואבו דאבי הן גם יעדים פופולריים מאוד לתיירות קניות. בערים ישנם קניונים ענקיים עם מותגים בינלאומיים מובילים וכן שווקים מסורתיים עם תבלינים, בשמים ומוצרי זהב. השווקים והסמטאות ברובע אל פהידי ההיסטורי בדובאי הם אתר קניות מצוין.

איחוד האמירויות מציעה תערובת מרתקת של מסורת ומודרניות, שווקים היסטוריים לצד גורדי שחקים, חופי ים ואטרקציות מרהיבות. דובאי ואבו דאבי הן שתי ערים קוסמופוליטיות ומתקדמות שכדאי לבקר בהן.

כדי לפשט את הדברים וכדי להכין את השטח למטיילים הישראלים הקמנו עבורכם אתר ייעודי לאזור אליו ניתן להגיע בקישור הבא: איחוד האמירויות למטיילים הישראלים

אולי יעניין אותך...